PRÓBKI

Czy da się napisać recenzję produktu tylko na podstawie próbki? No cóż... ile osób, tyle opinii. Często zresztą bardzo sprzecznych. Moim zdaniem da się. I już wyjaśniam dlaczego. Producenci oferują nam próbki swoich produktów po to, by zachęcić nas do zakupu. Na podstawie już nawet jednego użycia, możemy się zorientować czy odpowiada nam zapach danego kosmetyku, jego konsystencja, wchłanialność itp. Próbki mają różne objętości. Często dostajemy ich nawet kilka sztuk tego samego produktu. Dzięki temu możemy potestować coś nieco dłużej. Oczywiście na podstawie jednorazowej aplikacji ciężko jest stwierdzić lub nawet prognozować długofalowe działanie kosmetyku... niemniej jednak, pewne zdanie na jego temat możemy sobie wyrobić. Inaczej mówiąc możemy się zdecydować na jego zakup lub nie.

Recenzje zostały podzielone na trzy kategorie - tak, nie, może. Oczywiście wyrazy te odpowiadają ma pytanie czy po użyciu próbki zdecydowałabym się na zakup pełnowymiarowego produktu.
 Żeby się dowiedzieć więcej koniecznie przeczytajcie posta (tam podaje powody mojej decyzji, więc chociaż coś mi nie przypadło do gustu, dla Was może być idealne - pamiętajcie - 
"kto czyta, nie błądzi":)

 TESTY NA PODSTAWIE PRÓBEK

 MOŻE


NIE Brak komentarzy: